Stolar design Larsson
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SAM LARSSON, "Sam", stolar, 4 st, DUX, 1900-talets andra hälft, formgivningsår 1974, kromad stomme, klädsel i brunt skinn, djuphäftade, sitthöjd 44 cm
Spännen baktill saknas (2 stolar), slitage
502133
2017-11-19