Hörnskåp 1900-tal

Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

2 000 SEK

HÖRNSKÅP / VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, sengustaviansk stil, vitmålat, höjd 190, djup ca 60 cm

Saknar nyckel, låst, bruksslitage

502137

2017-11-19