Klubbat för:
350 SEK
2 000 SEK
HÖRNSKÅP / VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, sengustaviansk stil, vitmålat, höjd 190, djup ca 60 cm
Saknar nyckel, låst, bruksslitage
502137
2017-11-19