Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FICKUR, 5 st., delvis silver, varav en Rockville Watch Rockford förgylld, diamter 45-55 mm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Slitage, gravyrer
502140
2017-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här