Fickur

Fickur
Fickur
Fickur
Fickur
Fickur
Fickur
Fickur
Fickur
Fickur
Fickur
Fickur
Fickur

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FICKUR, 5 st., delvis silver, varav en Rockville Watch Rockford förgylld, diamter 45-55 mm

PROVENIENS: Russell Bodés samling

Slitage, gravyrer

502140

2017-11-20