Nomura Toys leksaksbil
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NOMURA TOYS, leksaksbil, "Fire Command Car", 1950/60-tal, , lackerad plåt i svart och rött, batteridriven, längd ca 27 cm, i originalkartong, funktion ej prövad
Mindre slitage, strömbrytare med mindre bortfall
502142
2017-11-19