Nomura Toys leksaksbil

Nomura Toys leksaksbil
Nomura Toys leksaksbil
Nomura Toys leksaksbil
Nomura Toys leksaksbil
Nomura Toys leksaksbil
Nomura Toys leksaksbil
Nomura Toys leksaksbil
Nomura Toys leksaksbil
Nomura Toys leksaksbil
Nomura Toys leksaksbil

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NOMURA TOYS, leksaksbil, "Fire Command Car", 1950/60-tal, , lackerad plåt i svart och rött, batteridriven, längd ca 27 cm, i originalkartong, funktion ej prövad

Mindre slitage, strömbrytare med mindre bortfall

502142

2017-11-19