Stockholm Bell Telefon Aktiebolag väggtelefon
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOCKHOLMS BELL VÄGGTELEFON, 1800-talets slut, fanér i mahogny med förnicklade detaljer, fast taltratt och separat hörlur, skyltmärkt Stockholm Bell Telefon Aktiebolag, höjd ca 28 cm
Skador
502171
2017-11-19