Sideboard Grange

Sideboard Grange
Sideboard Grange
Sideboard Grange
Sideboard Grange
Sideboard Grange
Sideboard Grange
Sideboard Grange
Sideboard Grange
Sideboard Grange
Sideboard Grange
Sideboard Grange
Sideboard Grange

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRANGE, sideboard, 1900-talets slut, Frankrike, fanerad med alm och rotfanér, tre lådor upptill samt fyra skåpsluckor, höjd ca 72 45x132 cm

502179

2017-11-19