Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATTA, röllakan, signerad SW L.M, ull på linvarp, ca 148x217cm
Slitage, fransar med skador
502198
2017-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här