Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, mörkbestad ek, kantlist i mässing, skiva i glas med dekor av världskarta, höjd 48, 85x110 cm

Bruksslitage

502199

2017-11-19