Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, mörkbestad ek, kantlist i mässing, skiva i glas med dekor av världskarta, höjd 48, 85x110 cm
Bruksslitage
502199
2017-11-19