Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS GRÖNFELT (1926-1982): Surrealistisk komposition, signerad och daterad Grönfelt 68, olja på duk, ca 57x67 cm
Ytskador
502200
2017-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här