Lars Grönfelt oljemålning

Lars Grönfelt oljemålning
Lars Grönfelt oljemålning
Lars Grönfelt oljemålning
Lars Grönfelt oljemålning
Lars Grönfelt oljemålning
Lars Grönfelt oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS GRÖNFELT (1926-1982): Surrealistisk komposition, signerad och daterad Grönfelt 68, olja på duk, ca 57x67 cm

Ytskador

502200

2017-11-19