Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LENCI, madonnaliknande figurin, signerad A E samt daterad 1937 i botten, höjd ca 30 cm.
Lagning samt nagg på sockeln.
502223
2017-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här