Lars Bergsten ljusstake

Lars Bergsten ljusstake
Lars Bergsten ljusstake
Lars Bergsten ljusstake
Lars Bergsten ljusstake
Lars Bergsten ljusstake
Lars Bergsten ljusstake
Lars Bergsten ljusstake
Lars Bergsten ljusstake

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERNT KARLSSON, ljusstake, Gusum, mässing, märkt Gusum samt signerad BK, datering 1999, för 4 ljus, höjd ca 10, största vidd 28 cm

Bruksslitage.

502239

2017-11-21