Bålskål i slipat glas

Bålskål i slipat glas
Bålskål i slipat glas
Bålskål i slipat glas
Bålskål i slipat glas

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BÅLSKÅL, i glas, med slipad dekor, 1800-talets början, troligen svensk, höjd 24,5 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling

obetydligt nagg

502246

2017-11-20