Otto Lindberg ojemålning

Otto Lindberg ojemålning
Otto Lindberg ojemålning
Otto Lindberg ojemålning
Otto Lindberg ojemålning
Otto Lindberg ojemålning
Otto Lindberg ojemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OTTO LINDBERG (1880-1955): Insjölandskpa, signerad och daterad Otto Lindberg 1927, olja på duk, 34x55 cm

502251

2017-11-19