Otto Lindberg ojemålning
Valmis
2017-11-19
502251
| Korkein tarjous | 650 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
OTTO LINDBERG (1880-1955): Insjölandskpa, signerad och daterad Otto Lindberg 1927, olja på duk, 34x55 cm