Kopparkastrull traktörpannor
Valmis
2017-11-19
502252
| Korkein tarjous | 1 900 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
TRAKTÖRPANNOR, 3 st, varav 2 med lock, FISKGRYTA, KASTRULL, koppar, 1900-talets andra hälft
Bruksslitage