Penselvas

Penselvas
Penselvas
Penselvas
Penselvas
Penselvas
Penselvas
Penselvas
Penselvas

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PENSELVAS, porslin, Kina, 1800/1900-tal, dekor med kinesiska vaser samt tecken, (även i botten) emaljfärger, höjd ca 28,5 cm

Smärre slitage

502264

2017-11-21