Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKEDAR, 18 st, silver, 18/1900-tal, blandade modeller, bestående av: 5 matskedar, 11 kaffeskedar, tesked, plocksked, längd ca 10,5-21,5 cm, vikt ca 512 g
Slitage, skador
502266
2017-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här