Tekanna i silver
Valmis
2017-11-20
502290
| Korkein tarjous | 5 000 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
TEKANNA med bricka, silver, London 1800-talets början, kanna med gravyr av lejon, höjd 13, total vikt ca 625 g
PROVENIENS: Russell Bodés samling