Laura Daisy Strutt tillskriven akvarell

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAURA DAISY STRUTT (1855-1920) tillskriven: Fåglar, signerad L Daisy, etikett a tergo, akvarell och täckvitt, 20x17 cm

502300

2017-11-20