Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LAURA DAISY STRUTT (1855-1920) tillskriven: Fåglar, signerad L Daisy, etikett a tergo, akvarell och täckvitt, 20x17 cm
502300
2017-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här