Laura Daisy Strutt tillskriven akvarell
Valmis
2017-11-20
502300
| Korkein tarjous | 900 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
LAURA DAISY STRUTT (1855-1920) tillskriven: Fåglar, signerad L Daisy, etikett a tergo, akvarell och täckvitt, 20x17 cm