Kamin

Kamin
Kamin
Kamin
Kamin
Kamin
Kamin
Kamin
Kamin
Kamin
Kamin

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAMIN, Ankarsrum, Wiking 1242, tidigt 1900-tal, grönmålat gjutjärn, höjd ca 85 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

502302

2017-11-20