Kamin
Vollendet
2017-11-20
502302
| Höchstes Gebot | 1 900 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
KAMIN, Ankarsrum, Wiking 1242, tidigt 1900-tal, grönmålat gjutjärn, höjd ca 85 cm.
Bruks och åldersrelaterat slitage.