Silverskedar

Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOPPSLEV, serveringsbestick, 2 delar, matskedar, kaffeskedar, sockertång, salladsbestick 2 delar, saltsked, silver, 18/1900-tal, soppslevens längd 43 cm, totalvikt ca 735 g

PROVENIENS: Russell Bodés samling

Gravyrer och bucklor

502304

2017-11-20