Silverskedar
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOPPSLEV, serveringsbestick, 2 delar, matskedar, kaffeskedar, sockertång, salladsbestick 2 delar, saltsked, silver, 18/1900-tal, soppslevens längd 43 cm, totalvikt ca 735 g
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Gravyrer och bucklor
502304
2017-11-20