Skåp tidigt 1900-tal

Skåp tidigt 1900-tal
Skåp tidigt 1900-tal
Skåp tidigt 1900-tal
Skåp tidigt 1900-tal
Skåp tidigt 1900-tal
Skåp tidigt 1900-tal
Skåp tidigt 1900-tal
Skåp tidigt 1900-tal
Skåp tidigt 1900-tal
Skåp tidigt 1900-tal
Skåp tidigt 1900-tal
Skåp tidigt 1900-tal
Skåp tidigt 1900-tal
Skåp tidigt 1900-tal

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, tidigt 1900-tal, furu, 2-delat, inredning med flertalet fack, höjd ca 223, 82x32 cm, nycklar medföljer

Proveniens: har använts till att förvara hästmedicin på gård i Södermanlanda

Renoverat, slitage

502334

2017-11-20