Skåp tidigt 1900-tal
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, tidigt 1900-tal, furu, 2-delat, inredning med flertalet fack, höjd ca 223, 82x32 cm, nycklar medföljer
Proveniens: har använts till att förvara hästmedicin på gård i Södermanlanda
Renoverat, slitage
502334
2017-11-20