Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VAS, keramik, Korea, 1900-tal, "Buncheong ware", med hänklar, dekor av fiskar och blommor, krackelyr, höjd ca 28,5 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling
502350
2017-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här