Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJ, tidigt 1900-tal, djungelmönstrad textil, sitthöjd ca 40 cm
Senare klädsel, smärre slitage
502357
2017-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här