Parmålningar
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
N.A. LINDQVIST (18/1900-tal): "Sommarlandskap med träd invid sjö", parmålningar, signerade N.A. Lindqvist, olja på duk, vardera ca 64x32,5 cm
Kuntoraportti
502364
Päivämäärä:
2017-11-21