Parmålningar

Parmålningar
Parmålningar
Parmålningar
Parmålningar
Parmålningar
Parmålningar
Parmålningar
Parmålningar

Klubbat för:

4 400 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

N.A. LINDQVIST (18/1900-tal): "Sommarlandskap med träd invid sjö", parmålningar, signerade N.A. Lindqvist, olja på duk, vardera ca 64x32,5 cm

Kuntoraportti

502364

Päivämäärä:

2017-11-21