Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JONNE BERGSTRÖM (Örnsköldsvik, 1915-1987): Modern komposition, signerad Jonne Bergström, olja på duk, 102x75 cm
502372
2017-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här