Jean Pierre Lepine

Jean Pierre Lepine
Jean Pierre Lepine
Jean Pierre Lepine
Jean Pierre Lepine
Jean Pierre Lepine
Jean Pierre Lepine
Jean Pierre Lepine
Jean Pierre Lepine
Jean Pierre Lepine
Jean Pierre Lepine

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JEAN PIERRE LEPAINE, reservoarpenna, stål, delvis förgylld, längd ca 14 cm

Smärre slitage

502387

2017-11-28