Sigillstampar

Sigillstampar
Sigillstampar
Sigillstampar
Sigillstampar
Sigillstampar
Sigillstampar
Sigillstampar
Sigillstampar
Sigillstampar
Sigillstampar
Sigillstampar
Sigillstampar
Sigillstampar
Sigillstampar

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGILLSTAMPAR, 4 st., soapstone, samt lackarbete Kina, 1900-tal, tre av föremålen med etui, höjd 8-14 cm

Smärre repor.

502410

2017-11-25