Oranje-Nassauorden

Oranje-Nassauorden
Oranje-Nassauorden
Oranje-Nassauorden
Oranje-Nassauorden
Oranje-Nassauorden
Oranje-Nassauorden
Oranje-Nassauorden
Oranje-Nassauorden
Oranje-Nassauorden
Oranje-Nassauorden

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ORANJE-NASSAU ORDEN, delvis förgyllt silver, emalj, storkors, Holland, ca 8,8x8x8 cm

Minimalt slitage

502428

2017-11-21