Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
S:T ANNA ORDEN, silver, förgylld baksida, emalj, S:t Petersburg, tidigt 1900-tal, ca 8,8x8,8 cm
Smärre emaljspricka, smärre nötning
502433
2017-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här