Orden Ryssland S:t Anna

Orden Ryssland S:t  Anna
Orden Ryssland S:t  Anna
Orden Ryssland S:t  Anna
Orden Ryssland S:t  Anna
Orden Ryssland S:t  Anna
Orden Ryssland S:t  Anna
Orden Ryssland S:t  Anna
Orden Ryssland S:t  Anna
Orden Ryssland S:t  Anna
Orden Ryssland S:t  Anna

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

S:T ANNA ORDEN, silver, förgylld baksida, emalj, S:t Petersburg, tidigt 1900-tal, ca 8,8x8,8 cm

Smärre emaljspricka, smärre nötning

502433

2017-11-21