Väggarmatur jugend
Valmis
2017-11-22
502434
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPA, 1900-talets början, ställning i mässing, glaskupa med slipad dekor, ca 26,5x19 cm
Kupa med smärre kantnagg