Väggarmatur jugend

Väggarmatur jugend
Väggarmatur jugend
Väggarmatur jugend
Väggarmatur jugend

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLAMPA, 1900-talets början, ställning i mässing, glaskupa med slipad dekor, ca 26,5x19 cm

Kupa med smärre kantnagg

502434

2017-11-22