Ateljé Lyktan bordsarmaturer
Closed
2017-11-22
502453
| Sold for | 550 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
ATELJÉ LYKTAN, bordsarmaturer, 1 par, 1900-talets slut, kupor i grönmålat glas, fot i patinerad gulmetall, höjd ca 36 cm
Kupor med vissa nagg