Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIKSSON & ANDERSSON (samtida): (2) Gina Lollobrigida resp Jayne Mansfield, signerade Eriksson & Andersson, numrerade 9/50 resp 15/50, litografier, 78x53 cm
En med smärre glasskada
502481
2017-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här