Fat Höganäs
Vollendet
2017-11-22
502482
| Höchstes Gebot | 850 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
HÖGANÄS, fat, keramik, 1950-tal, i form av fisk, grön glasyr, modellnr 106, märkt med stämpel "AJ Höganäs", längd ca 43 cm, höjd 6 cm
Nagg