Oscar Reuterswärd färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD (född 1915): Egyptiska figurer, signerad, nr 367, kolorerad färglitografi, 27x17 cm

502489

2017-11-22