Byrå Kina 1800-tal
Vollendet
2017-11-22
502509
| Höchstes Gebot | 3 400 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
BYRÅ, Kina, 1800-tal, skjutdörr, 6 ldr samt par skjutdörrar, höjd ca 77, 29x77 cm
Bruksslitage, släpp i somliga fogar, fläckar