Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPELBORD, betsad björk, 1800-talets mitt, uppvikbar skiva, central pelarfot, höjd ca 76, 87x43,5/87 cm
Visst slitage
502510
2017-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här