Spelbord 1800-talets mitt

Spelbord 1800-talets mitt
Spelbord 1800-talets mitt
Spelbord 1800-talets mitt
Spelbord 1800-talets mitt
Spelbord 1800-talets mitt
Spelbord 1800-talets mitt
Spelbord 1800-talets mitt
Spelbord 1800-talets mitt
Spelbord 1800-talets mitt
Spelbord 1800-talets mitt
Spelbord 1800-talets mitt
Spelbord 1800-talets mitt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPELBORD, betsad björk, 1800-talets mitt, uppvikbar skiva, central pelarfot, höjd ca 76, 87x43,5/87 cm

Visst slitage

502510

2017-11-22