Spegeltrymå Karl-Johan
Closed
2017-11-22
502513
| Sold for | 2 400 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
SPEGELTRYMÅ, Karl Johan, 1800-talets första hälft, asymetriskt fanérad, eboniserade pelare, förgyllda bronsornament, höjd ca 277, 45x84 cm
Åldersrelaterat slitage, skrapmärken