Spegeltrymå Karl-Johan

Spegeltrymå Karl-Johan
Spegeltrymå Karl-Johan
Spegeltrymå Karl-Johan
Spegeltrymå Karl-Johan
Spegeltrymå Karl-Johan
Spegeltrymå Karl-Johan
Spegeltrymå Karl-Johan
Spegeltrymå Karl-Johan
Spegeltrymå Karl-Johan
Spegeltrymå Karl-Johan

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGELTRYMÅ, Karl Johan, 1800-talets första hälft, asymetriskt fanérad, eboniserade pelare, förgyllda bronsornament, höjd ca 277, 45x84 cm

Åldersrelaterat slitage, skrapmärken

502513

2017-11-22