Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÖRNSKÅP, väggmodell, 1800-tal, valnötsfanér, välvd dörr med bakomvarande hyllinredning, originallås med nyckel, höjd ca 76, 62x42 cm
Åldersrelaterat slitage
502514
2017-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här