Hörnskåp 1800-tal
Closed
2017-11-22
502514
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
HÖRNSKÅP, väggmodell, 1800-tal, valnötsfanér, välvd dörr med bakomvarande hyllinredning, originallås med nyckel, höjd ca 76, 62x42 cm
Åldersrelaterat slitage