Kandelabrar mässing

Kandelabrar mässing
Kandelabrar mässing
Kandelabrar mässing
Kandelabrar mässing
Kandelabrar mässing
Kandelabrar mässing
Kandelabrar mässing
Kandelabrar mässing
Kandelabrar mässing
Kandelabrar mässing
Kandelabrar mässing
Kandelabrar mässing
Kandelabrar mässing
Kandelabrar mässing
Kandelabrar mässing
Kandelabrar mässing
Kandelabrar mässing
Kandelabrar mässing

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANDELABRAR, 2 st., mässing, N.P. Linderberg, Sundsvall resp. Torshammar, 18/1900-tal, tvåarmade med avtagbara ljusarmar, höjd ca 52 resp. 53 cm

Visst slitage

502517

2017-11-22