Äldre souvenirer orienten

Äldre souvenirer orienten
Äldre souvenirer orienten
Äldre souvenirer orienten
Äldre souvenirer orienten
Äldre souvenirer orienten
Äldre souvenirer orienten
Äldre souvenirer orienten
Äldre souvenirer orienten
Äldre souvenirer orienten
Äldre souvenirer orienten
Äldre souvenirer orienten
Äldre souvenirer orienten

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOUVERNIRER, orienten, troligen tidigt 1900-tal, bestående av: liggande hund skuren i trä, turkisk kaffekanna i form av ko, gjuten i koppar, skulptur Japan järn, största höjd ca 24 cm

Åldersrelaterat slitage

502519

2017-11-22