Hans J. Wegner, "Kinastolen", 1 par, Fritz Hansen

Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,
Hans J. Wegner,

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

HANS J WEGNER, "Kinastolen", karmstolar, 1 par, Fritz Hansen, Danmark 1987, formgivna 1943, körsbär, lösa dynor i ljust skinn, etikettmärkta

Smärre slitage, en stol med lagning i innerramen

502529

2017-11-22