Erkki Luhtala olja

Erkki Luhtala olja
Erkki Luhtala olja
Erkki Luhtala olja
Erkki Luhtala olja
Erkki Luhtala olja
Erkki Luhtala olja

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERKKI LUHTALA (samtida): Komposition, signerad och daterad Erkki Luthala 1976, olja på duk, 91x150 cm

502530

2017-11-22