Erkki Luhtala olja
Vollendet
2017-11-22
502530
| Höchstes Gebot | 5 000 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
ERKKI LUHTALA (samtida): Komposition, signerad och daterad Erkki Luthala 1976, olja på duk, 91x150 cm