Bergboms, "G 09" golvlampa, 1950-tal Tema lampor

Bergboms,
Bergboms,
Bergboms,
Bergboms,
Bergboms,
Bergboms,
Bergboms,
Bergboms,
Bergboms,
Bergboms,
Bergboms,
Bergboms,
Bergboms,
Bergboms,

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERGBOMS, golvlampa, modell G-09, stomme i grålackerad metall, ljusarm i mässing, märkt Bergboms G-09, ställbar höjd, ca höjd 125 cm

smärre slitage och färgskiftningar

502553

2017-11-23