Sven Frödin akrylmålning Konkret konst

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SVEN FRÖDIN (1921-2003): Vit III, signerad och daterad a tergo Sven Frödin 1981, akryl på duk, ca 82x80 cm

502560

2017-11-30