Birgitta Westberg oljemålning Konkret konst

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIRGITTA WESTBERG (född 1941), komposition, signerad och daterad a tergo Birgitta Westberg 1975, olja på duk, ca 66x90 cm

502562

2017-11-30