Golvlampa design Achille & Pier Giacomo Castiglion
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ACHILLE & PIER GIACOMO CASTIGLIONE, "Arco", golvarmatur, Flos, Italien, formgivningsår 1962, sockel av marmor, ställbar ställning, skärm av aluminium, höjd ca 230 cm
Ej ihopmonterad, smärre ytskador, sockeln med stor nagg (ovankant)
502567
2017-11-22