Golvlampa design Achille & Pier Giacomo Castiglion

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ACHILLE & PIER GIACOMO CASTIGLIONE, "Arco", golvarmatur, Flos, Italien, formgivningsår 1962, sockel av marmor, ställbar ställning, skärm av aluminium, höjd ca 230 cm

Ej ihopmonterad, smärre ytskador, sockeln med stor nagg (ovankant)

502567

2017-11-22